Zapowiedzi

25.07 – 1 – 8.08.2021 r.

Kamil PIÓRKOWSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Ewa MIECHOWICZ, panna, rzym.-kat., Kętrzyn, par. pw. św. Jerzego

Patryk Grzegorz SIARNOWSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Klaudia Nikola PIETRZAK, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Łukasz Mateusz KRÓL, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Alicja Paaulina PREISS, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

18 – 25.07 – 1.08.2021 r.

Krzysztof PASIEK, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Adrianna PIEKUNKO, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Wojciech SZYMCZEWSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Aleksandra FURMAŃSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Strzyża, par. pw. Zmartwychwstania Pańskiego

Artur Marcin MARCINKOWSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Ewelina Anna WOŹNIAK, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Oskar Jakub ZAJĄC, kawaler, rzym.-kat., Szemud, par. pw. św. Mikołaja

Wiktoria Maria ŁĘCKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

11 – 18 – 25.07.2021 r.

Jan GLINIEWICZ, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Alina LANDOWSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Przemysław PARDA, Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Maria STACHOWIAK, Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Tomasz ROSIŃSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Anna NADOLSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

30.05 – 3 – 6.06.2021 r.

Marcin Piotr SOCHALSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Katarzyna Joanna BORKOWSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Paweł JURCZAK, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Magdalena BŁASZCZAK, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Andrzej ROGÓRZ, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Dominika MATUSIAK, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

23 – 30.05 – 3.06.2021 r.

Stanisław JARZYŃSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Natalia KOWALCZYK, panna, rzym.-kat., Reda, par. pw. św. Antoniego Padewskiego

Michał ZALEWSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Migowo, par. pw. Miłosierdzia Bożego

Aleksandra LEWANDOWSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Tomasz Karol BARBUŻYŃSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Jasień, par. pw. bł. Doroty z Mątów

Elżbieta SZCZEPAŃSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

9 – 16 – 23.05.2021 r.

Dawid FURMAGA, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Karolina Patrycja ZAWADZKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Lech NIEZABITOWSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Przymorze, par. pw. NMP Królowej Różańca Świętego

Małgorzata Anna BOGDAŃSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

2 – 9 – 16.05.2021 r.

Mateusz KOWALSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Patrycja SZPAKOWSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Szymon KUTIAK, Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Anna Irena SYKUTERA, Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Paweł Józef WEILANDT, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Natalia BERGMAN, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Kevin KOSOWSKI, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Emaus, par. pw. św. Franciszka z Asyżu

Angelika Patrycja MALINOWSKA, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

25.04 – 2 – 9.05.2021 r.

Paweł Marcin TOŃCZYK, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Aleksandra Małgorzata WOLF, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Damian Jan RURAK, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Adranna Maria HARASIMOWICZ, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Szymon Grzegorz BAŁDYGA, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Paulina Anna KRASOŃ, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

18 – 25.04 – 2.05.2021 r.

Jakub KOWALIK, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Barbara OSSOWICKA, panna, rzym.-kat., Szubin, par. pw. św. Andrzeja Boboli

Kamil DUNAJ, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Monika Agnieszka SEREK, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Krzysztof BUTOWT, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Karolina Agnieszka KLIMOWICZ, panna, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Zapowiedzi

31.01 – 7 – 14.02.2021 r.

Daniel NIKODYM, kawaler, rzym.-kat., Gdańsk-Łostowice, par. pw. św. Judy Tadeusza

Iwona BĘBENEK, panna, rzym.-kat., Pręgowo, par. pw. Bożego Ciała