Plan wizyt duszpasterskich 2019/2020 (początkowe dwa tygodnie)

Wizyty duszpasterskie 2019/2020

Data Dzień tygodnia Godzina rozpoczęcia Ulica
2.12 Poniedziałek 16:30 Knyszyńska; Srebrna 1, 2, 3, 5
3.12 Wtorek 16:30 Srebrna 4, 6
4.12 Środa 16:30 Srebrna 8, 9, 10, 12, 14
5.12 Czwartek 16:30 Srebrna 16, 18, 20
W pierwszy piątek miesiąca (6.12) nie ma wizyty duszpasterskiej.
7.12 Sobota 13:00 A. Pienkowskiej, Wigierska, Srebrna 22, 24
8.12 Niedziela 14:30 Srebrna 28, 32, 34, 36, 38, 40
9.12 Poniedziałek 16:30 Kolorowa 1, 2, 3, 4, 6, 7
10.12 Wtorek 16:30 Kolorowa 9, 11, 23, 25
11.12 Środa 16:30 Szmaragdowa, Kryształowa
12.12 Czwartek 16:30 Złota, Brylantowa, Ametystowa
13.12 Piątek 16:30 Niepołomicka 1-21A, 21B, 33, Topazowa
14.12 Sobota 13:00 Niepołomicka 21C, 21D, Kampinoska
Rekolekcje adwentowe 15-17.12.

Wizyty duszpasterskie zawieszone.

18.12 Środa 16:30 Niepołomicka 34, 34A, 34B, 34C, 34D
19.12 Czwartek 16:30 Niepołomicka 40, 42, 43, 43A, 45, 47
20.12 Piątek 16:30 Wielkopolska 1-47 (domy i bloki)
21-27.12. przerwa z okazji świąt Bożego Narodzenia
28.12 Sobota 13:00 Darżlubska, Liliowa, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Szymbarska
29.12 Niedziela 14:30 Beskidzka, Bieszczadzka, Karkonoska, M. Kureckiej, Sasankowa, Świętokrzyska 91-115
30.12 Poniedziałek 16:30 Świętokrzyska nry parzyste 22-86, nry nieparzyste 33-77
31.12. i 1.01. nie ma kolędy.
2.01 Czwartek 16:30 Władysława Jagiełły 1, 2, 3
W pierwszy piątek miesiąca (3.01) kolędy nie ma.
4.01 Sobota 11:00 Borkowska, Miłocińska, F.Muzyka, Niepołomicka 63, 66, 73, Przemian, Starogardzka 40, E. Zawackiej
5.01 Niedziela 14:30 Władysława Jagiełły d. szeregowe (nr. 4-12); Kazimierza Wielkiego 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40
W święto Objawienia Pańskiego kolędy nie ma.
7.01 Wtorek 16:30 Kazimierza Wielkiego 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
8.01 Środa 16:30 Kazimierza Wielkiego bloki 49, 51, 53, 55, 57, 59, domy 50, 52, 52A, 58, 60
9.01 Czwartek 16:30 Kazimierza Wielkiego 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Starogardzka 63, 65, 67, 69
10.01 Piątek 16:30 Starogardzka 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87
11.01 Sobota 13:00 I Brygady, II Brygady
12.01 Niedziela 14:30 11 Listopada, Drużyn Strzeleckich
13.01 Poniedziałek 16:30 Czerska
14.01 Wtorek 16:30 Świętokrzyska 17, 19
15.01 Środa 16:30 Orląt Lwowskich, Świętokrzyska 27-27E, 29-29C, 31-31F
16.01 Czwartek 16:30 S. Dąbka 2, 4, 6, 51; A. Huenefelda, Wieżycka
17.01 Piątek 16:30 S. Dąbka 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25; J. Świrskiego 4
18.01 Sobota 13:00 J. Świrskiego 2, 5, 6, 7, 9, 11
19.01 Niedziela 14:30 J. Świrskiego 13, 15, 17, 19, 21, 23; K. Bergiela 10
20.01 Poniedziałek 16:30 K. Bergiela 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
21.01 Wtorek 16:30 K. Porębskiego 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
22.01 Środa 16:30 K. Porębskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34
23.01 Czwartek 16:30 K. Porębskiego 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
24.01 Piątek 16:30 A. Dulina 1A, 2, 4, 6, 10, 12
25.01 Sobota 13:00 A. Dulina 1, 3; K. Porębskiego 33, 35, 37, 39, 50, 52, 54; J. Zwierkowskiego 1
26.01 Niedziela 14:30 W. Kłoczkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11; K. Porębskiego 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55
27.01 Poniedziałek 16:30 K. Porębskiego 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70
28.01 Wtorek 16:30 K. Porębskiego 72, 74, 76, 78
29.01 Środa 16:30 dodatkowa