Ogłoszenia

 1. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00.
 2. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po Mszy św. wieczornej.
 3. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 4. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
  • w poniedziałek (9.08) św. Teresę Benedyktę od Krzyża, dziewicę i męczennicę, patronkę Europy,
  • we wtorek (10.08) św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,
  • w środę (11.08) św. Klarę, dziewicę,
  • w czwartek (12.08) św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika,
  • w sobotę (14.08) rocznicę poświęcenia archikatedry oliwskiej.
 5. W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej mszy św. poświęcenie zbóż, kwiatów i ziół, których wiązanki będą rozprowadzać nasze parafianki przed wejściem do kościoła.
 6. W czwartek i sobotę od 17:30 do wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na cichą adorację Chrystusa Eucharystycznego.
 7. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, List do Pani, Galilea. Do nabycia są także pamiątki, breloczki i naklejki do samochodów z modlitwą do św. Krzysztofa. Kupując je możemy wesprzeć misjonarzy, pracujących w różnych zakątkach świata, a którzy do swojej pracy misyjnej potrzebują pojazdów, aby dotrzeć do miejsc dalekich i trudno dostępnych. Możemy w ten sposób przyczynić się do zakupu takich pojazdów.
 8. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy wszelkich łask Bożych, szczęśliwego i bezpiecznego przeżywania czasu wypoczynku i aby pamiętali o codziennej modlitwie i o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.