Ogłoszenia

 1. W dniu dzisiejszym, 25 lipca, modlimy się za kierowców i podróżujących. Po każdej mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z modlitwą za kierowców i podróżujących.
 2. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00. Mamy wolne intencje na msze św. w czwartek, piątek i sobotę o 6:30 i w przyszłą niedzielę (1 sierpnia) o 18:00.
 3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po Mszy św. wieczornej.
 4. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 5. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
  • w poniedziałek (26.07) św. Joachima i Annę, rodziców NMP,
  • w czwartek (29.07) św. Martę, Marię i Łazarza,
  • w sobotę (31.07) św. Ignacego Loyolę, prezbitera.
 6. W czwartek i sobotę od 17:30 do wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na cichą adorację Chrystusa Eucharystycznego.
 7. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Galilea. Do nabycia są także pamiątki, breloczki i naklejki do samochodów z modlitwą do św. Krzysztofa. Kupując je możemy wesprzeć misjonarzy, pracujących w różnych zakątkach świata, a którzy do swojej pracy misyjnej potrzebują pojazdów, aby dotrzeć do miejsc dalekich i trudno dostępnych. Możemy w ten sposób przyczynić się do zakupu takich pojazdów.
 8. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy wszelkich łask Bożych, szczęśliwego i bezpiecznego przeżywania czasu wypoczynku i aby pamiętali o codziennej modlitwie i o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.