Ogłoszenia

 1. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00. Mamy wolne intencje na msze św. w poniedziałek o 18:00, we wtorek i środę o 6:30 i w przyszłą niedzielę (25 lipca) o 18:00.
 2. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po Mszy św. wieczornej.
 3. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 4. W tym tygodniu w liturgii:
  • w czwartek (22.07) święto św. Marii Magdaleny,
  • w piątek (23.07) święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  • w sobotę (24.07) św. Kingi, dziewicy.
 5. W czwartek i sobotę od 17:30 do wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na cichą adorację Chrystusa Eucharystycznego.
 6. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Galilea.
 7. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Daniela HINTZ, wieloletnia parafianka. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę (21.07): o 9:00 msza św. pogrzebowa w kościele filialnym pw. Najśw. Serca Pana Jezusa w Mierzeszynie, a po niej odprowadzenie jej ciała na spoczynek na cmentarz w Mierzeszynie.
 8. W przyszłą niedzielę, 25 lipca, modlimy się za kierowców i podróżujących. Po każdej mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z modlitwą za kierowców i podróżujących.
 9. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy wszelkich łask Bożych, szczęśliwego i bezpiecznego przeżywania czasu wypoczynku i aby pamiętali o codziennej modlitwie i o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.