Ogłoszenia

  1. Gorzki Żale z kazaniem pasyjnym dziś o 17:00. Zapraszamy.
  2. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00. W przyszłą niedzielę są jeszcze wolne intencje.
  3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po mszy św. wieczornej.
  4. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
  5. W czwartek 25.03 przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  6. W czwartek i sobotę od 17:30 do 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na cichą adorację Chrystusa Pana obecnego w Eucharystii.
  7. W piątek droga krzyżowa po dodatkowej Mszy św. o 9:00 (dorośli), 17:30 (dzieci i dorośli), 19:00 (młodzież i wszyscy chętni).
  8. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięcznika L’Osservatore Romano, List do Pani, Galilea. Są również skarbonki Caritasu na jałmużnę wielkopostną, paschaliki, baranki wielkanocne Caritasu z białej czekolady i kartki na życzenia wielkanocne.
  9. Za tydzień w Niedzielę Palmową nasze parafianki będą rozprowadzały palmy, które same wykonają.
  10. Dziś przed kościołem przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas i wolontariusze przeprowadzają zbiórkę do puszek na utrzymanie Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie. Bóg zapłać za każdą ofiarę.