Ogłoszenia

  1. Msze św. w tym tygodniu (oprócz środy) o 6:30 i 18:00.
  2. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po mszy św. wieczornej.
  3. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
  4. W środę (6.01) obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. jak w niedziele, czyli o 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. Na mszach św. święcimy kredę, którą możemy oznaczyć drzwi naszych mieszkań.
  5. Prosimy wszystkich rodziców dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii św. o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej naszej parafii. Podobne formularze są też do wypełnienia dla kandydatów do bierzmowania.
  6. Msze św. za parafian z poszczególnych ulic – zamiast kolędy – odprawiamy o 18:00 każdego dnia. Można z tej okazji składać ofiary kolędowe do odpowiedniej skrzynki w prezbiterium. W najbliższych dniach otoczymy ofiarą Mszy św. mieszkańców według następującego porządku:
  7. W przedsionku kościoła wyłożone są korony dla dzieci i wszystkich chętnych na uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), jak również gazetka o misjach i książeczki z kolędami.