Ogłoszenia

  1. Z okazji świąt Bożego Narodzenia w imieniu kapłanów naszej parafii składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, radości, pokoju, miłości w rodzinach i zdrowia wszystkim parafianom i gościom.
  2. Dziś w piątek (25.12) obchodzimy uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w niedziele, czyli 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. Tak samo w sobotę (26.12), czyli w święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny.
  3. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
  4. Bóg zapłać panom z Semper Fidelis za ustawienie szopki i choinek. Paniom i panom za sprzątanie kościoła. Państwu Domańskim za dekoracje kwiatowe.
  5. Prosimy wszystkich rodziców dzieci, które w 2021 r. mają przyjąć sakrament I Komunii św. o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej naszej parafii. To samo dotyczy kandydatów do bierzmowania.
  6. Przy wejściu do kościoła stoją butelki z płynem odkażającym, z których korzystania zachęcamy.
  7. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli, miesięcznika Galilea, a także małe i duże świece Caritasu jako świąteczne dzieło pomocy dzieciom, karty świąteczne oraz opłatki.