Ogłoszenia

  1. Rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, aby przygotować nasze serca na dobre przeżycie świąt Bożego Narodzenia, czas łaski i zbawienia. Witamy o. Marka z zakonu oo. franciszkanów, naszego rekolekcjonistę i życzymy mu Szczęść Boże. Program rekolekcji jest wyłożony w przedsionku kościoła.
  2. Msze św. o 6:30 i 18:00. Roraty codziennie o 6:30, a dla dzieci we wtorek i piątek o 18:00.
  3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po wieczornej Mszy św.
  4. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
  5. Kto jeszcze chciałby nabyć opłatek, może to zrobić przy wyjściu z kościoła, a w tygodniu w biurze parafialnym.
  6. Wspólnota Siloe wraz z Kościołem Domowym zapraszają wszystkich seniorów naszej parafii na coroczne spotkanie wigilijne, które odbędzie się dziś o 15:00 w parafialnej kawiarence. Serdecznie zapraszamy.
  7. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Promyczka Dobra, Niedzieli, albumów, lampiony na roraty, świece Caritasu na stół wigilijny, karty świąteczne, figurki Dzieciątka Jezus na stół wigilijny, kalendarze parafialne itd. Do nabycia są także bransoletki z koralików z postaciami franciszkańskich męczenników bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka jako pomoc w dziełach misyjnych. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  8. Po mszach św. ministranci rozprowadzają sianko stół wigilijny.
  9. Trwa wizyta duszpasterska (kolęda). Program mamy w gablocie, w kruchcie (do umieszczenia na klatkach schodowych) i na stronie internetowej parafii. Prosimy o przygotowanie stołu z obrusem, krzyża, świec, wody święconej. Prosimy też, by w miarę możliwości cała rodzina uczestniczyła w kolędzie.