Ogłoszenia

 1. Msze św. codziennie o 6:30 i 18:00.
 2. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po mszy św. wieczornej.
 3. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:10.
 4. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
  • w poniedziałek (1.08) św. Alfonsa Marię Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła,
  • w czwartek (4.08) św. Jana Marię Vianneya, przebitera,
  • w sobotę (6.08) Przemienienie Pańskie.
 5. W czwartek i sobotę od 17:30 do wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do osobistej adoracji Chrystusa Eucharystycznego.
 6. Piątego sierpnia przypada pierwszy piątek tego miesiąca. Okazja do spowiedzi od 6:15 i 16:00. Msze św. o 6:30, 17:00, 18:00. Do chorych z Komunią św. księża udadzą się od 8:00.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca, 6 sierpnia, o godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
 8. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Galilea, List do Pani. Do nabycia są także pamiątki, breloczki, różańce i naklejki do samochodów z modlitwą do św. Krzysztofa. Kupując je możemy wesprzeć misjonarzy, pracujących w różnych zakątkach świata, aby mogli nabyć pojazdy, dzięki którym mogą dotrzeć do miejsc dalekich i trudno dostępnych w swoich placówkach.
 9. Wszystkim gościom w naszej parafii na urlopach życzymy wszelkich potrzebnych łask Bożych, dobrego wypoczynku, a później szczęśliwego powrotu do domów; pamiętajmy o codziennej modlitwie i coniedzielnej mszy św. również w czasie wakacji.