Ogłoszenia

 1. Msze św. codziennie o 6:30 i 18:00.
 2. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po mszy św. wieczornej.
 3. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:10.
 4. W tym tygodniu w liturgii:
  • w piątek (22.07) święto św. Marii Magdaleny,
  • w sobotę (23.07) święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
 5. W czwartek i sobotę od 17:30 do wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do osobistej adoracji Chrystusa Pana w tajemnicy Eucharystii.
 6. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Różaniec, Galilea, List do Pani, a także Biblie dla dzieci i dorosłych, Zapiski więzienne ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i książki o św. Janie Pawle II. Do nabycia są także pamiątki, breloczki, różańce i naklejki do samochodów z modlitwą do św. Krzysztofa. Kupując je możemy wesprzeć misjonarzy, pracujących w różnych zakątkach świata, aby mogli nabyć pojazdy, dzięki którym mogą dotrzeć do miejsc dalekich i trudno dostępnych w swoich placówkach.
 7. Uroczystość I Komunii św. w 2023 r. odbędzie się 20 maja. W kolejne lata będzie się to odbywało w sobotę przed trzecią niedzielą maja.
 8. Wszystkim gościom w naszej parafii życzymy wszelkich potrzebnych łask, dobrego wypoczynku, a później szczęśliwego powrotu do domów; pamiętajmy o codziennej modlitwie i coniedzielnej mszy św. również w czasie wakacji.
 9. W przyszłą niedzielę (24.07) po każdej mszy św. będzie poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych z modlitwą za kierowców i podróżujących.