Ogłoszenia

 1. Gościmy dziś w naszej parafii kl. Wojciecha Michalskiego z Gdańskiego Seminarium Duchownego, który głosi słowo Boże i zbiera ofiary na potrzeby seminarium.
 2. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00.
 3. Każdego dnia o 17:15 różaniec z wypominkami.
 4. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba w ramach nabożeństwa wypominkowego.
 5. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 6. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
  • we wtorek (9.11) rocznicę poświęcenia bazyliki laterańskiej,
  • w środę (10.11) św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
  • w czwartek (11.11) św. Marcina z Tours, biskupa,
  • w piątek (12.11) św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika,
  • w sobotę (13.11) św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
 7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek lub w środę (dzień do wyboru) o 19.00 w kościele.
 8. Zapraszamy na kolejny wieczór łaski, który odbędzie się w piątek 12.11. od 18.00 do 20.00. Zaczniemy wspólnotową Eucharystią, następnie konferencja, adoracja i uwielbienie prowadzone przez zespół muzyczny. W trakcie wieczoru łaski, będzie możliwość spowiedzi świętej.
 9. Kolejne spotkanie formacyjno–modlitewne dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej, odbędzie się w niedzielę, 14 listopada, o 19.00 w kościele.
 10. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy wypisać na nich imiona zmarłych, za których będziemy się wspólnie modlili; osobno prosimy zaznaczyć wypominki roczne.
 11. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, miesięczników Różaniec, L’Osservatore Romano, Galilea, List do Pani.