Ogłoszenia

 1. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00.
 2. Nabożeństwo różańcowe każdego dnia o 17:30. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorek i piątek na 17:00.
 3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba w ramach nabożeństwa różańcowego.
 4. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 5. Dziękuję ojcu Arturowi Piwowarczykowi ze zgromadzenia oo. oblatów Maryi Niepokalanej za wygłoszone słowo Boże. Bóg zapłać wszystkim kapłanom za udział w tej mszy św. odpustowej i za wspólną modlitwę. Bóg zapłać również wszystkim parafianom i gościom. Bóg zapłać panu organiście i zespołowi muzycznemu z p. Martą. Bóg zapłać panom z Semper Fidelis, osobom niosącym chorągwie, szafarzom komunii św., lektorom, ministrantom, pp. Domańskim za dekorację kwiatową, państwu sprzątającym kościół.
 6. Przeżywamy dziś także Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna tydzień misyjny. W tym czasie będziemy się modlić za misjonarzy i misjonarki na całym świecie. W związku z tym po mszach św. przed kościołem dzisiaj zbiórka do puszek na cele misyjne.
 7. W tym tygodniu w liturgii:
  • w czwartek (28.10) święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 8. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek lub w środę (dzień do wyboru) o 19.00 w kościele.
 9. Zapisanie się na listę kandydatów do bierzmowania jest możliwe tylko za pomocą formularza, umieszczonego na stronie naszej parafii. Zapisy będą trwały jedynie do końca października. Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym kandydatom.
 10. Zapraszamy młodzież od klasy VII wzwyż ze szkół średnich do wspólnoty. Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu dzisiejszym o 16.00 w salce za kościołem. Wejście od strony szkoły.
 11. Dzisiaj o 19.00 w kościele, spotkanie formacyjno–modlitewne dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
 12. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu – Holy wins, czyli Święty zwycięża, które zostało przygotowane przez wspólnoty parafialne z naszego dekanatu. W planie spotkania będzie: Eucharystia, agapa, procesja świętych, adoracja, uwielbienie, świadectwo Grzegorza Miecznikowskiego. Spotkamy się 31.10 (niedziela), w parafii św. Pio na Ujeścisku. Wydarzenie rozpocznie się o 19.00, zakończenie planowane jest na 22.00.
 13. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy wypisać na nich imiona zmarłych, za których będziemy się wspólnie modlili; osobno prosimy zaznaczyć wypominki roczne.
 14. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Galilea, List do Pani.