Ogłoszenia

 1. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00.
 2. Nabożeństwo różańcowe każdego dnia o 17:30. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorek i piątek na 17:00.
 3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba w ramach nabożeństwa różańcowego.
 4. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 5. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
  • w poniedziałek (18.10) św. Łukasza ewangelistę,
  • w środę (20.10) św. Jana Kantego, prezbitera,
  • w piątek (22.10) św. Jana Pawła II, papieża.
 6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek lub w środę (dzień do wyboru) o 19.00 w kościele.
 7. Zapisanie się na listę kandydatów do bierzmowania jest możliwe tylko za pomocą formularza, umieszczonego na stronie naszej parafii. Zapisy będą trwały jedynie do końca października. Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym kandydatom.
 8. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku w swoich wyznaczonych grupach mają katechezę dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Spotkanie formacyjno–modlitewne dla rodziców odbędzie się 24 października (niedziela), o 19.00 w kościele.
 9. Ruszamy z działaniem wspólnoty młodzieżowej. Zapraszamy młodzież na pierwsze spotkanie w niedzielę (24 października) o 16.00. Spotykamy się przy wejściu do domu katechetycznego/ szkoły, za budynkiem kościoła.
 10. W przyszłą niedzielę 24 października, będziemy przeżywali odpust parafialny ku czci naszego patrona, św. Judy Tadeusza Apostoła. Kazania odpustowe będą głoszone na wszystkich mszach św. Główna msza św. (suma) odpustowa o 12:30, po której wyruszy procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o udział w niej ministrantów i osób niosących chorągwie.
 11. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy wypisać na nich imiona zmarłych, za których będziemy się wspólnie modlili; osobno prosimy zaznaczyć wypominki roczne.
 12. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Galilea, List do Pani.