Ogłoszenia

 1. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00.
 2. Nabożeństwo różańcowe każdego dnia o 17:30. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorek i piątek na 17:00.
 3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba w ramach nabożeństwa różańcowego.
 4. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 5. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
  • w poniedziałek (4.10) św. Franciszka z Asyżu,
  • we wtorek (5.10) św. Faustynę Kowalską, dziewicę,
  • w czwartek (7.10) NMP Różańcową.
 6. W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie dla rodziców, którzy zapisali dzieci do I Komunii Świętej, po wieczornej Mszy Św. ok. 19.00.
 7. Zapraszamy na Wieczór Łaski, który będzie odbywał się cyklicznie w II piątek miesiąca. Pierwszy wieczór uwielbienia odbędzie się 8 października. Rozpoczniemy Mszą Świętą o 18.00, po Eucharystii konferencja i adoracja z uwielbieniem, prowadzona przez zespół muzyczny.
 8. Zapraszamy młodzież do wyjazdu na Wieczór Modlitwy Młodych, który obędzie się 15 października (piątek) w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie. Wyjazd nastąpi o 18.45, a powrót planowany jest ok. 24.00. Chętną młodzież zapraszamy do zapisywania się u ks. Piotra i Marcina.
 9. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klas pierwszych szkół średnich. Zapisanie się na listę kandydatów jest możliwe tylko za pomocą formularza umieszczonego na stronie naszej parafii. Zapisy będą trwały jedynie do końca października. Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym kandydatom.
 10. Pierwsze spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek 5 października lub w środę 6 października (dzień do wyboru) o 19.00 w kościele.
 11. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę, 10 października, o 19.00 w kościele.
 12. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Galilea, List do Pani. Do nabycia są także pamiątki, breloczki i naklejki do samochodów z modlitwą do św. Krzysztofa; przez ich zakup możemy pomóc misjonarzom w ich pracy.