Ogłoszenia

 1. Dziś dzień modlitw w intencji środków społecznego przekazu.
 2. Msze św. w tygodniu o 6:30 i 18:00.
 3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek do św. Judy Tadeusza; oba po Mszy św. wieczornej.
 4. Godzinki ku czci Matki Bożej z wypominkami za zmarłych w niedzielę o godz. 7:15.
 5. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
  • w poniedziałek (20.09) św. Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,
  • we wtorek (21.09) święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty,
  • w czwartek (23.09) św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 6. W czwartek od 17:30 do wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na cichą adorację Chrystusa Eucharystycznego.
 7. Zapisy dzieci, które będą przygotowywały się do I Komunii Świętej, co ma nastąpić 14 maja 2022 r., trwają do końca września. Bardzo prosimy, aby zapisywać dzieci do katechezy u ks. Piotra. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców, którzy zapisali dzieci, odbędzie się w niedzielę 3 października, o godz. 19.00.
 8. W sobotę 25 września o 18:00 w naszej parafii ks. arcybiskup Tadeusz Wojda udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas II szkół średnich. Spotkania dla tej młodzieży w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku po wieczornej mszy św. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich rodzin i świadków w piątek od 17:00. Tego samego dnia o 19:00 rodziców kandydatów i chętną młodzież bardzo serdecznie prosimy o pomoc w sprzątaniu i dekorowaniu świątyni na uroczystość bierzmowaniu.
 9. Zapraszamy do uczestnictwa w III edycji wydarzenia ewangelizacyjnego wSTAŃiSŁAW, które odbędzie się 25 września w parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi, Gdynia – Karwiny, od godz. 17.00 do 20.30. W czasie wydarzenia konferencje wygłosi Jaś Mela, uwielbienie poprowadzi zespół Bogu Chwała oraz Owca z wokalistką Agnieszką Musiał.
 10. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego, miesięczników L’Osservatore Romano, Galilea, List do Pani. Do nabycia są także pamiątki, breloczki i naklejki do samochodów z modlitwą do św. Krzysztofa; przez ich zakup możemy pomóc misjonarzom w ich pracy.