Intencje

XIV Niedziela zwykła

5.07.

2020

8:00 int. Żywego Różańca
9:30 +Anna DŁUGOSZ
11:00 +Helena KRÓL w 1 r. śmierci i +z rodziny
12:30 +rodzice Urszula i Henryk STENCEL oraz +brat Ryszard
18:00 +Bronisław (gr.5)
Poniedziałek
6.07
6:30 dziękcz. za opiekę i błog. Boże w roku szkolnym z prośbą o Boże błog. na czas wakacji dla wnuków
bł. Maria Teresa Ledóchowska, dziewica 18:00 +Bronisław (gr.6)
Wtorek
7.07
6:30 +Bronisław (gr.7)
18:00 o Boże błog. dla Huberta w dniu 23 urodzin
Środa
8.07
6:30 +Bronisław (gr.8)
św. Jan z Dukli, prezbiter 18:00 o światło Ducha Świętego dla Polaków o wybór prezydenta, który będzie służył Bogu i Ojczyźnie
Czwartek
9.07
6:30 +Bronisław (gr.9)
18:00 +Antoni JUREK miesiąc po pogrzebie
Piątek

10.07

6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 +Bronisław (gr.10)
Sobota
11.07
6:30 ……………………………………………………………………..
św. Benedykt, opat, patron Europy 18:00 +Bronisław (gr.11)

Intencje

XII niedziela zwykła

21.06

2020

8:00 O powrót do zdrowia Jarosława i Boże błogosławieństwo dla rodziny
9:30 ++ Rozalia i Władysław KRAJEWSCY
11:00 ++ Rodzice z obojga stron
12:30 ++ Elżbieta, Alojzy i Jacek WILCZEWSCY oraz Gertruda i Melania
18:00 Dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosł., zdrowie i opiekę MB dla Beaty i Kamila MORMOL w 15 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa
Poniedziałek
22.06

12 tydz. zwykły

6:30
18:00
  1. W intencji Wojtka – o pracę dla niego i potrzebne łaski
  2. O łaskę zdrowia dla małego Adasia
Wtorek
23.06

12 tydz. zwykły

6:30 + Wanda BORZYSZKOWSKA – o łaskę nieba w 38 rocz. śmierci
18:00
  1. + Wojciech PERLICKI
  2. W int. Stanisława „Seniora”, o Boże błogosławieństwo
Środa
24.06

Narodzenie św. Jana Chrzciciela

UROCZYSTOŚĆ

6:30 ++ Jan Plichta w dniu imienin oraz za Stanisławę (k) i Urszulę
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Janka w dniu imienin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
Czwartek
25.06

12 tydz. zwykły

6.30 ………………………………………………………
18:00 ++ Rodzice: Zofia i Arno TROCCY
Piątek
26.06

12 tydz. zwykły

6:30 ………………………………………………………
18:00 ++ Aleksander i Marianna ŻBIKOWSCY
Sobota
27.06

12 tydz. zwykły

6:30 ………………………………………………………
15.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu małżeństwa
18:00 ++ Hanna i Bogdan KRAŚNIEWSCY

Intencje

XI niedziela zwykła

14.06

2020

8:00 W int. Semper Fidelis
9:30 + Stanisława (k) i Bolesław
11:00 Dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i uzdrowienie dla Eweliny z ok. 43 urodzin
12:30 O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja
18:00 O ulgę w cierpieniu i zbawienie dla Marioli
Poniedziałek
15.06

11 tydz. zwykły

6:30 ………………………………………………………
18:00 + Zenon Goszka w 30 dni po pogrzebie
Wtorek
16.06

11 tydz. zwykły

6:30 ………………………………………………………
18:00
  1. + Maria WIĘCKIEWICZ
  2. O światło Ducha Świętego dla Polaków w wyborze prezydenta, który będzie dobrze służył naszemu narodowi i Ojczyźnie
Środa
17.06

Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

wspom. obowiązk.

6:30 ………………………………………………………
18:00 O Boże błogosławieństwo dla dzieci: Leszka, Anny i Michała
Czwartek
18.06

11 tydz. zwykły

6.30 ………………………………………………………
18:00 W int. Rodzin Szensztackich z podziękowaniem za opiekę i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
Piątek
19.06

Najświętszego Serca Pana Jezusa

UROCZYSTOŚĆ

6:30 ………………………………………………………
18:00 ++ Andrzej i Zofia ĆWIĘK i zmarli z rodziny
Sobota
20.06

Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

wspomnienie

6:30 ………………………………………………………
10.30 Uroczystość przyjęcia I KOMUNII ŚWIĘTEJ
18:00
  1. + Jan LANGOWSKI
  2. + Ryszard MATUSIAK

Intencje

Uroczystość Najświętszej

Trójcy

07.06

2020

8:00 W int. Żywego Różańca
9:30 + Edward (30 rocz. śm.) i + Helena (1 rocz. śm.) STANKIEWICZ
11:00
  1. Dziękcz. za otrzymane łaski w 14 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Joanny i Grzegorza z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodziny
  2. O Boże błogosławieństwo w rocznicę I Komunii św. Melanii
12:30 O potrzebne łaski dla Adriana w czasie matury
18:00 ++ Elżbieta i Franciszek ŻEBROWSCY w 60 rocz. ślubu
Poniedziałek
08.06

Św. Jadwigi, Królowej wspom. obowiązk.

6:30 ++ mąż Roman, teściowie: Helena i Bernard i chrześniak Ireneusz
18:00 ++ Henryka (k), Jadwiga, Józef i Leon
Wtorek
09.06
6:30
18:00
  1. W intencji mamy Ewy o potrzebne łaski i zdrowie
  2. W intencji kapłanów naszej parafii
Środa
10.06
6:30
18:00 Dziękcz. za odebrane łaski w 20 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa Ewy i Pawła z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ich rodziny i szczęśliwe zdanie matury dla córki
Czwartek
11.06

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

8.00 ++ Helena i Stefan HEWELT
9.30 O zdrowie i Boże błog. dla Oli, Julki i Justyny
11.00 W int. Stanisława (seniora) o Boże błog.
12.30
18:00 W int. kapłanów naszej parafii o opiekę Matki Bożej
Piątek
12.06

Błogosławionych męczenników gdańskich wspom. obowiązk.

6:30
18:00
  1. O Boże łaski dla Sebastiana w dniu urodzin
  2. O mądrość i Bożą pomoc
Sobota
13.06

Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

wspom. obowiązk.

6:30
18:00
  1. ++ Irena i Edward KRAJEWSCY
  2. O szczęśliwą operację dla zięcia

Intencje

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

31.05.

2020

8:00 +Sabina i Stanisław KRAJEWSCY
9:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.30)
11:00 o Boże błog. dla Dominiki w 11 r. urodzin
12:30 +Krystyna
18:00 o Boże błog. dla Huberta, światło Ducha Świętego o pomoc na egzaminach
Poniedziałek
1.06
6:30 ……………………………………………………………………..
NMP Matka Kościoła 18:00 w int. rodziny w wiadomej sprawie
Wtorek
2.06
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 +Telesfor KOCIĘCKI
Środa
3.06
6:30 ……………………………………………………………………..
św. Karol Lwanga i Towarzysze, męczennicy 18:00 1.+Zbigniew

2.o potrzebne Boże łaski dla Katarzyny

Czwartek
4.06
6:30 ……………………………………………………………………..
Jezus Chrystus, Najwyższy i Wieczny Kapłan 18:00 +Marian WOLF w 9 r. śmierci i +z rodziny
Piątek

5.06

6:30

17:00

……………………………………………………………………..

……………………………………………………………………..

św. Bonifacy, biskup i męczennik 18:00 +Stefan WOŹNICKI miesiąc po pogrzebie
Sobota
6.06
6:30

9:00

……………………………………………………………………..

wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

18:00 +Leszek GÓRECKI w 10 r. śmierci oraz +z rodziny

Intencje

VI Niedziela Wielkanocna

17.05.

2020

8:00 +mama Alfreda w 10 r. śmierci
9:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.16)
11:00 ……………………………………………………………………..
12:30 +Helena SZAJNER i +Alfred KRASOWSKI
18:00 +w czyśćcu
Poniedziałek
18.05
6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.17)
18:00 w int. rodzin szensztackich
Wtorek
19.05
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.18)
Środa
20.05
6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.19)
18:00 +Jan KOŚCIELSKI
Czwartek
21.05
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.20)

2.+Krystyna PIEKUTOWSKA miesiąc po śmierci i jej mąż +Edward oraz +rodzice z obojga stron

Piątek

22.05

6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.21)
18:00 +mama Genowefa KIEDROWSKA
Sobota
23.05
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.22)

2.+Władysława JÓZEFOWICZ miesiąc po pogrzebie

Intencje

V Niedziela Wielkanocna

10.05.

2020

8:00 int. Semper Fidelis
9:30 +Franciszek w 4 r. śmierci
11:00 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.9)
12:30 +Paulina BELLWON w 19 r. śmierci i jej mąż +Wiktor oraz +rodzice z obojga stron
18:00 +Kazimiera (gr.29)
Poniedziałek
11.05
6:30 +Kazimiera (gr.30)
18:00 1.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.10)

2.dziękcz.-błag. w 4 r. urodzin Józefa

Wtorek
12.05
6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.11)
18:00 +Kazimiera
Środa
13.05
6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.12)
18:00 +Wiesława DOBRZENIECKA w 1 r. śmierci
Czwartek
14.05
6:30 +Grażyna OSTASZEWSKA
św. Maciej, apostoł 18:00 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.13)
Piątek

15.05

6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.14)
18:00 1.+Zofia i Andrzej ĆWIĘK i +z rodziny

2.o Boże błog. dla Janusza i córki Magdaleny

Sobota
16.05
6:30 +rodzice Bronisława i Leon, +mąż Kazimierz i +siostry Sabina i Czesława
św. Andrzej Bobola, prezbiter i męczennik, patron Polski 18:00 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.15)

Intencje

IV Niedziela Wielkanocna

3.05.

2020

8:00 int. Żywego Różańca
9:30 +Henryk TOPOLSKI w 15 r. śmierci oraz +Janina i rodzice z obojga stron
11:00 +Stanisława (k.) w 20 r. śmierci
12:30 1.+Józefa (k.) i Zofia o wieczną szczęśliwość

2.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.2)

18:00 +Kazimiera (gr.22)
Poniedziałek
4.05
6:30 +Kazimiera (gr.23)
św. Florian, męczennik 18:00 1.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.3)

2.+Zbigniew CIOK miesiąc po śmierci

Wtorek
5.05
6:30 +Kazimiera (gr.24)
18:00 1.+Elżbieta ŁOPATYŃSKA w 12 r. śmierci oraz +rodzice z obojga stron

2.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.4)

Środa
6.05
6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.5)
św. Filip i Jakub, apostołowie 18:00 +Kazimiera (gr.25)
Czwartek
7.05
6:30 +Kazimiera (gr.26)
18:00 1.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.6)

2.dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i łaskę zdrowia dla Anny LEWANDOWSKIEJ w 18 r. urodzin

Piątek

8.05

6:30 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.7)
św. Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski 18:00 +Kazimiera (gr.27)
Sobota
9.05
6:30 +Kazimiera (gr.28)
18:00 1.+Teresa KWIATKOWSKA (gr.8)

2. w int. kapłanów naszej parafii o łaski Ducha Świętego

Intencje

III Niedziela Wielkanocna

26.04.

2020

8:00 …………………………………………………………………….
9:30 +Kazimiera, Józef, Maciej
11:00 +Mieczysław SZCZEPANIK w 20 r. śmierci
12:30 +mąż Dariusz GROMEK w 14 r. śmierci i 57 r. urodzin oraz +teść Eugeniusz GROMEK w 8 r. śmierci
18:00 +Kazimiera (gr.15)
Poniedziałek
27.04
6:30 +Kazimiera (gr.16)
18:00 +Bogdan w 45 r. śmierci
Wtorek
28.04
6:30 …………………………………………………………………….
18:00 +Kazimiera (gr.17)
Środa
29.04
6:30 +Kazimiera (gr.18)
św. Katarzyna Sieneńska,

dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy

18:00 +Jan w 3 r. śmierci, +rodzice Irena, Marian, Szczepan
Czwartek
30.04
6:30 +Kazimiera (gr.19)
18:00 1.+Katarzyna w dniu imienin

2.+rodzice Czesław i Franciszka oraz +teść Jan

Piątek

1.05

6:30 …………………………………………………………………….
św. Józef Rzemieślnik 18:00 +Kazimiera (gr.20)
Sobota
2.05
6:30

9:00

+Kazimiera (gr.21)

wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

NMP Królowa Polski 18:00 +Teresa KWIATKOWSKA (gr.1)

Intencje

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

19.04.

2020

8:00 +Kazimiera (gr.8)
9:30 +Zenon w 18 r. śmierci
11:00 w 37 r. ślubu Ireny i Andrzeja i w 30 r. urodzin Patrycji
12:30 dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla rodzin SZYMAŃSKICH i MOSIŃSKICH
18:00 +rodzice Marianna (11 r. śm.) i Edward
Poniedziałek
20.04
6:30 …………………………………………………………………….
18:00 +Kazimiera (gr.9)
Wtorek
21.04
6:30 +Kazimiera (gr.10)
18:00 o Boże błog. i potrzebne łaski dla dzieci, wnuków i prawnuka
Środa
22.04
6:30 +Kazimiera (gr.11)
18:00 …………………………………………………………………….
Czwartek
23.04
6:30 +Kazimiera (gr.12)
św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski i archidiecezji gdańskiej 18:00 +Wojciech PERLICKI
Piątek

24.04

6:30 …………………………………………………………………….
18:00 +Kazimiera (gr.13)
Sobota
25.04
6:30

16:00

+Kazimiera (gr.14)

ślub

Św. Marek, ewangelista 18:00 …………………………………………………………………….