Intencje

III Niedziela zwykła

24.01.

2021

8:00 ……………………………………………………………………..
9:30 +ojciec Arnold w 1 r. śmierci i +matka Zofia
11:00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej z okazji 40 r. ślubu oraz błog. Bożej dla całej rodziny
12:30 +Kazimierz PĘKALA i +rodzice z obojga stron
18:00 w int. mieszkańców ul. Ametystowej, Brylantowej, Kryształowej, Szmaragdowej, Topazowej, Złotej
Poniedziałek
25.01
6:30 +mąż Zygmunt, +brat Apoloniusz, +siostra Krystyna
nawrócenie św. Pawła Apostoła 18:00 w int. mieszkańców ul. Niepołomickiej 1 – 21E
Wtorek
26.01
6:30 ……………………………………………………………………..
św. Tymoteusz i Tytus, biskupi 18:00 w int. mieszkańców ul. Niepołomickiej 22A – 42
Środa
27.01
6:30 +tata Zbigniew w 1 r. śmierci
18:00 1.w int. mieszkańców ul. Niepołomickiej 43 – 73

2.+Tomasz SZYMAŃSKI (int. od rodziny Łatów i Świtów)

Czwartek
28.01
6:30 ……………………………………………………………………..
św. Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła 18:00 w int. mieszkańców ul. Przemian, Feliksa Muzyka
Piątek

29.01

6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1.w int. mieszkańców ul. Władysława Jagiełły

2.+Andrzej i Zofia ĆWIĘK

Sobota
30.01
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 w int. mieszkańców ul. Starogardzkiej

Intencje

II Niedziela zwykła

17.01.

2021

8:00 dziękczynna za otrzymane łaski
9:30 +rodzice Bronisława (k.) i Jerzy, +Irena i Tadeusz
11:00 dziękczynna za otrzymane łaski dla Jana w 11 r. urodzin i Zuzanny w 12 r. urodzin z prośbą o dalsze Boże błog. dla całej rodziny
12:30 dziękczynno-błagalna z okazji 40 r. urodzin Moniki o Boże błog. dla niej i całej rodziny
18:00 w int. mieszkańców ul. Beskidzkiej, Bieszczadzkiej, Darżlubskiej, Karkonoskiej, M. Kureckiej, Liliowej, Pienińskiej, Przebiśniegowej, Rosiczki, Sasankowej, Szymbarskiej
Poniedziałek
18.01
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1.w int. mieszkańców ul. Wielkopolskiej

2.o Boże błog. dla rodzin szensztackich

Wtorek
19.01
6:30 ……………………………………………………………………..
św. Józef Sebastian Pelczar, biskup 18:00 1.w int. mieszkańców ul. Kampinoskiej, Knyszyńskiej

2.dziękcz. za miniony rok z prośbą o Boże błog. na rok 2021

Środa
20.01
6:30 +tata Zbigniew w 1 r. śmierci
18:00 1.w int. mieszkańców ul. A. Pienkowskiej, Wigierskiej, Wolińskiej

2.+Stanisław RAJEWSKI miesiąc po pogrzebie

Czwartek
21.01
6:30 ……………………………………………………………………..
św. Agnieszka, dziewica i męczennica 18:00 1.w int. mieszkańców ul. Srebrnej 1 – 16

2.+Czesław ZIOBRO oraz +rodzice i rodzeństwo

Piątek

22.01

6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1.w int. mieszkańców ul. Srebrnej 18 – 40

2.+Tomasz SZYMAŃSKI (int. od Mirosławy Kłoczko z rodziną i od rodziny Wiśniewskich)

Sobota
23.01
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1.w int. mieszkańców ul. Kolorowej

2.+Zdzisław KACZOR w 3 r. urodzin

Intencje

Niedziela Chrztu

Pańskiego

10.01.

2021

8:00

int. Semper Fidelis

9:30

+Anna KASPRZAK miesiąc po śmierci

11:00

+Kazimiera GŁOGOWSKA w 5 r. śmierci oraz +z rodzin GŁOGOWSKICH, SPYCHALSKICH i MAĆKOWIAKÓW

12:30

+Grażyna w 5 r. śmierci oraz +z rodziny

18:00

w int. mieszkańców ul. Wieżyckiej, A. Huenefelda

Poniedziałek
11.01

6:30

o wysłuchanie modlitw i +w czyśćcu

18:00

1.w int. mieszkańców ul. S. Dąbka

2.+Gertruda w 32 r. śmierci i +Franciszek

Wtorek
12.01

6:30

……………………………………………………………………..

18:00

w int. mieszkańców ul. I Brygady, II Brygady, Drużyn Strzeleckich, 11 Listopada

Środa
13.01

6:30

……………………………………………………………………..

18:00

1.w int. mieszkańców ul. Świętokrzyska parzysta, Orląt Lwowskich

2.dziękcz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Renaty z okazji urodzin

Czwartek
14.01

6:30

……………………………………………………………………..

18:00

w int. mieszkańców ul. Świętokrzyska nieparzysta 17 – 31F

Piątek

15.01

6:30

……………………………………………………………………..

18:00

1.w int. mieszkańców ul. Świętokrzyska nieparzysta 33 –115

2.+Helena, Łucjan i +z rodziny

Sobota
16.01

6:30

……………………………………………………………………..

18:00

dziękcz. za odebrane łaski prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Romana z okazji 45 r. zawarcia małżeństwa

Intencje

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

3.01.

2021

8:00 int. Żywego Różańca
9:30 o mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów
11:00 +Stefania w 14 r. śmierci
12:30 +rodzice Urszula i Tadeusz PRZYBYSZ oraz +z rodziny z obojga stron
18:00 1.+ rodzice z obojga stron: Marta, Wincenty, Aniela, Jan

2.w int. mieszkańców ul. K.Porębskiego nieparz. 9 – 39

Poniedziałek
4.01
6:30 +siostrzenica Danuta z mężem Jarosławem, +krewni z obojga stron oraz +w czyśćcu
18:00 w int. mieszkańców ul. K.Porębskiego parz. 10 – 42
Wtorek
5.01
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 w int. mieszkańców ul. K.Porębskiego nieparz. 41 – 55 i W. Kłoczkowskiego
Uroczystość Objawienia Pańskiego

6.01.

2021

8:00 ……………………………………………………………………..
9:30 ……………………………………………………………………..
11:00 o powrót do zdrowia dla żony Ewy
12:30 o Boże błogosławieństwo w 21 r. urodzin dla Pawła oraz o zdrowie dla całej rodziny w nowym roku
18:00 w int. mieszkańców ul. K.Porębskiego parz. 44 – 78
Czwartek
7.01
6:30 w int. Bogu wiadomej
18:00 1.dziekcz.-błag. z okazji 18 r. urodzin Alicji o Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

2.w int. mieszkańców ul. A.Dulina i J.Zwierkowskiego

Piątek

8.01

6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1. w int. mieszkańców ul. J.Świrskiego nieparz.

2.o łaskę nieba dla +Barbary w r. śmierci

Sobota
9.01
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 1.+Henryk JUSTKA

2.w int. mieszkańców ul. J.Świrskiego parz.

Intencje

Niedziela Świętej Rodziny

27.12.

2020

8:00 w int. rodziny o wiarę, nadzieję i miłość
9:30 +rodzice Hieronim i Cecylia
11:00 +Jan KRÓL w 1 r. śmierci oraz +Helena, Stefan i Stanisław
12:30 +Zenon GOSZKA (gr.27)
18:00 +Maria w 15 r. śmierci
Poniedziałek
28.12
6:30 +Janina i Stanisław WOŚ, +Zofia i Leon KOPKA
św. Młodziankowie męczennicy 18:00 1.+Zenon GOSZKA (gr.28)

2.+Teresa KWIATKOWSKA i +siostra Mirosława

Wtorek
29.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.29)
18:00 1.+Leonard TUSZYŃSKI miesiąc po pogrzebie

2.z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy Ewy

Środa
30.12
6:30 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Henryka OŻÓG oraz dzieci i wnuków
18:00 +Zenon GOSZKA (gr.30)
Czwartek
31.12
6:30 +Janina i Stanisław WOŚ, +Stefania i Antoni OŻÓG
17:00 1.+z domu opieki przy ul. A. Huenefelda

2.dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w roku 2020 z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla rodziny MOSIŃSKICH i SZYMAŃSKICH

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1.01.

2021

8:00 ……………………………………………………………………..
9:30 ……………………………………………………………………..
11:00 +Czesław SEBZDA w 1 r. śmierci i +z rodziny
12:30 o cud uzdrowienia Liwii z choroby nowotworowej, o silną wiarę w niesieniu krzyża choroby dla niej i całej rodziny
18:00 ……………………………………………………………………..
Sobota
2.01
6:30

9:00

+James KELLNER

int. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

18:00 intencja za mieszkańców ulicy…

Intencje

IV Niedziela Adwentu

20.12.

2020

8:00 +Danuta SUROWIEC i +rodzice
9:30 +Zenon GOSZKA (gr.20)
11:00 +Helena w r. śmierci, +Feliksa (k.), Józef i +z rodziny
12:30 o cud uzdrowienia Liwii z choroby nowotworowej, o silną wiarę w niesieniu krzyża choroby dla niej i rodziny
18:00 +Krzysztof SKWIERCZYŃSKI w 1 r. śmierci
Poniedziałek
21.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.21)
18:00 1.+Apolonia MICHAŃCZYK miesiąc po pogrzebie

2.+mąż Stanisław WERNO, +rodzice Franciszek i Natalia, +teściowie Władysław i Stefania i +siostra Władysława (k.)

Wtorek
22.12
6:30 +rodzice z obojga stron, +Jadwiga, Józef, Stefan, Katarzyna, Tadeusz, Franciszek, Józef
18:00 1.+Zenon GOSZKA (gr.22)

2.+Ludwik w r. śmierci

Środa
23.12
6:30 +Michał PIKOR
18:00 +Zenon GOSZKA (gr.23)
Czwartek
24.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.24)
16:00 ……………………………………………………………………..
24:00 1.o Boże błog. dla Renaty i Eryka 10 r. śmierci

2.+Adam TRZCIŃSKI oraz + z rodzin TRCIŃSKICH i SNOPKOWSKICH

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

25.12.

2020

8:00 +Jadwiga i Zdzisław FIJAŁKOWSCY
9:30 +Wojciech PERLICKI
11:00 +Włodzimierz, Elżbieta, Jadwiga, Ludwik
12:30 +Zenon GOSZKA (gr.25)
18:00 o Boże błog. dla Danuty i Mieczysława PLĘDA w 50 r. ślubu
Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika

26.12.

2020

8:00 o zdrowie i błog. Boże dla Barbary i Pawła KOPKA z rodziną
9:30 +Zenon GOSZKA (gr.26)
11:00 +Elżbieta i Alojzy WILCZEWSCY oraz +Gertruda i Melania MALC
12:30 +rodzice Antoni i Irena MOSIŃSCY i +w czyśćcu
18:00 o zdrowie i Boże błog. dla Basi

Intencje

III Niedziela Adwentu

13.12.

2020

8:00 int. Semper Fidelis
9:30 +Zenon GOSZKA (gr.13)
11:00 +Andrzej WRÓBLEWSKI w 2 r. śmierci oraz +rodzice (int. żony z rodziną)
12:30 dziękcz. za życie Michała w 4 r. urodzin z prośbą o Boże błog. i nieustanną opiekę Matki Bożej oraz o wypełnienie woli Bożej w jego życiu
18:00 +Grzegorz ŚWIĘCICKI miesiąc po pogrzebie
Poniedziałek
14.12
6:30 +mama Janina PROROK
św. Jan od Krzyża, prezbiter i doktor Kościoła 18:00 +Zenon GOSZKA (gr.14)
Wtorek
15.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.15)
18:00 1.+Krystian MUSZYŃSKI miesiąc po pogrzebie

2.+Helena ŚWIĘCICKA w 8 r. śmierci

Środa
16.12
6:30 +Anna PIKOR oraz +rodzice
18:00 +Zenon GOSZKA (gr.16)
Czwartek
17.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.17)
18:00 +Jadwiga SMARŻEWSKA miesiąc po pogrzebie
Piątek

18.12

6:30 +Zenon GOSZKA (gr.18)
18:00 o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodzin szensztackich
Sobota
19.12
6:30 +Julian i Genowefa PIECUCH
18:00 +Zenon GOSZKA (gr.19)

Intencje

II Niedziela Adwentu

6.12.

2020

8:00 int. Żywego Różańca
9:30 +Eugenia MICHALSKA w 10 r. śmierci, +Eugeniusz i Mirosław MICHALSCY oraz +Stanisław DUDZIUK
11:00 +Zenon GOSZKA (gr.6)
12:30 +Zofia w 9 r. śmierci oraz +z obojga stron
18:00 +rodzice Stanisław i Lidia
Poniedziałek
7.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.7)
św. Ambroży, biskup i doktor Kościoła 18:00 +Maria LIPOWSKA z okazji urodzin i imienin
Wtorek
8.12
6:30

9:00

+rodzice Bronisława (k.) i Leon oraz +siostry Sabina i Czesława

+Bożena WOŚ (int. od rodziny)

Niepokalane Poczęcie NMP 18:00 +Zenon GOSZKA (gr.8)
Środa
9.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.9)
18:00 o zdrowie, łaski Boże i szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii
Czwartek
10.12
6:30 +Urszula w dniu urodzin
18:00 +Zenon GOSZKA (gr.10)
Piątek

11.12

6:30 +Zenon GOSZKA (gr.11)
18:00 +Witold IWASZKO miesiąc po pogrzebie
Sobota
12.12
6:30 +mama Janina WOŚ
18:00 1.+Zenon GOSZKA (gr.12)

2.za wstawiennictwem św. Judy Tadeusza o pracę dla Wojciecha

Intencje

I Niedziela Adwentu

29.11.

2020

8:00 +Jerzy w 7 r. śmierci
9:30 +Zenon GOSZKA oraz +rodzice Edmund i Anna
11:00 +Włodzimierz URBAŃSKI w 13 r. śmierci
12:30 +mąż Adam w 4 r. śmierci oraz +z obojga stron
18:00 +Waldemar CHILEWSKI w 30 r. śmierci oraz +Zofia i Teodor CHILEWSCY
Poniedziałek
30.11
6:30 +Józef, Feliksa (k.) i +syn Stanisław
św. Andrzej, apostoł 18:00 1.+Andrzej i Zofia ĆWIĘK i +z rodziny

2.o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki

Wtorek
1.12
6:30 o zdrowie w int. Bogu wiadomej z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00 1.+Zenon GOSZKA (gr.1)

2.+Aniela w 5 r. śmierci

Środa
2.12
6:30 +Zenon GOSZKA (gr.2
18:00 ……………………………………………………………………..
Czwartek
3.12
6:30 podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Stefana
św. Franciszek Ksawery, prezbiter 18:00 +Zenon GOSZKA (gr.3)
Piątek

4.12

6:30

17:00

+Zenon GOSZKA (gr.4)

……………………………………………………………………..

18:00 +Władysława (k.) ROGOWSKA w 20 r. śmierci i +ojciec Wincenty ROGOWSKI
Sobota
5.12
6:30

9:00

+Bogdan ŁAWRYNIUK

int. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

18:00 +Zenon GOSZKA (gr.5)

Intencje

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

22.11.

2020

8:00 ……………………………………………………………………..
9:30 +Brunon JACH w 4 r. śmierci i +z rodziny JACH
11:00 +Elżbieta i Alojzy WILCZEWSCY oraz +Gertruda i Melania MALC
12:30 +matka Krystyna w 4 r. śmierci
18:00 +rodzice Stanisława i Szczepan ŻMIJSCY, +siostra Grażyna i +w czyśćcu
Poniedziałek
23.11
6:30 +Janina, Stanisław oraz +rodzice
18:00 +Cecylia POCZEPKO miesiąc po pogrzebie
Wtorek
24.11
6:30 ……………………………………………………………………..
św. męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter i Towarzysze 18:00 +Franciszka (k.) w 24 r. śmierci i +Czesław oraz +teść Jan
Środa
25.11
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 ……………………………………………………………………..
Czwartek
26.11
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 ……………………………………………………………………..
Piątek

27.11

6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 …………………………………………………………………….
Sobota
28.11
6:30 ……………………………………………………………………..
18:00 ……………………………………………………………………..